Samostatná účetní pro Slovensko se sídlem v Praze nebo Bratislavě

GTH Catering a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha 4, Česko
  • Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za zpracování účetnictví firmy a jednotlivých středisek pro slovenské pobočky
• Účtování - přijatých faktur, vydaných faktur, pokladny, dohadných položek, časového rozlišení, skladu, interních faktur, tvorba DPH, majetek
• Kompletní účetnictví jedné společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Odpovídající mzdu, čtvrtletní odměny
• Zaměstnanecké benefity: mobilní tarif, výhodné stravování, příplatky na životní nebo penzijní připojištění, teplé i studené nápoje zdarma, flexibilní pracovní doba, zaškolení
• Různorodou práci v oblasti účetnictví
• Pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o náboru

Možnost práce z pražské centrály, která sídlí v BB Centru - Praha 4, nebo v kanceláři lokalizované v Bratislavě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomika

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání - ideálně ekonomického směru
• Praxe v oboru účetnictví min. 3 roky
• Znalost problematiky slovenského účetnictví
• Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
• Samostatnost
• Znalost práce na PC

Skupina GTH multicatering vznikla v roce 2010 spojením a předchozí akvizicí společností GTH catering a.s., zabývající se stravováním zejména v průmyslových podnicích a administrativě, GTH zařízení školního stravování s.r.o., působící v oblasti školního stravování, a společnosti MULTI-Catering s.r.o., poskytující služby zejména v segmentu zdravotnictví, průmyslu a v Armádě ČR, současnými vlastníky/akcionáři působícími v pozicích výkonného managementu společností. Akvizice od původních zakladatelů těchto společností proběhla za participace finančního partnera, investičního fondu Genobium Limited.

Historie jednotlivých společností, členů skupiny, se datuje do období 1996-1999 a svou velikostí, celorepublikovým pokrytím a rozsahem služeb se společnost řadí mezi největší poskytovatele služeb v oblasti firemního stravování v ČR.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Vyskočilova 1481/4
14000 Praha 4
Česká republika