Pridať inzerát

Elektrikár / Elektromonteur

GS Elektroanlagenmontage GmbH

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krefeld, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 100 - 5 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: odteraz
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na živnosť
- montáž elektrické káble
- modifikácie výrobných liniek
- práca zabezpečená počas celého roka

PONÚKAME
- záruka solventnosti
- nevyžadujeme znalosť jazyka / Vítaná znalosť poľštiny alebo nemčiny
- ubytovanie
- atraktívne zárobky
- zaškolenie na pracovisku
- stacionárna práca
- možnosť mnohoročnej spolupráce
- Náradie a pracovný odev zabezpečuje zamestnávateľ

Informácie o výberovom konaní

Dodatočné informácie:
• Ubytovanie na 3 mesiace (poplatok 8,00 €/deň)
• Práca na hodinový alebo čiastkový úväzok
• Doprava do Nemecka na vlastné náklady
• Pravidelné úhrady faktúr
• Pracovná obuv s ochranou špičky a zámok na
zamknutie skrinky na náradie na vlastné náklady
• Doprava z ubytovania na pracovisko na vlastné
náklady (3 km)
• Daň splatná v krajine daňovej rezidencie
• Vítaná znalosť poľštiny alebo nemčiny

Informácie o výberovom konaní:
V prípade že mate záujem o pracovnú pozíciu môžete nás kontaktovať na tel. čísle +49 2151-1536281 alebo e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, strojár, mechatronik, elektrotechnik, elektromechanik

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti je vítaná, nie je však podmienkou

POŽIADAVKY
- systematickosť
- sngažovanosť
- presnosť
- vítané skúsenosti s elektrinou alebo SEP
- zdravotná spôsobilosť
- SZČO na Slovensku

Sme nemecká spoločnosť s 30-ročnými skúsenosťami. Trvalo sa venujeme výrobe koľajových vozidiel. Naša spoločnosť sídli v obci Sollstedt, a naše pobočky susedia s takými firmami ako Siemens, Bombardier, v ktorých aktuálne realizujeme dlhodobé projekty na najvyššej svetovej úrovni. Naša firma vo všetkých oddeleniach aktuálne zamestnáva viac než 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov