Pridať inzerát

Skladník - Nemecko

GRUUT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 2 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v sklade v Nemecku.

Táto práca je vhodná nielen pre jednotlivcov, ale aj pre páry a partie.
Výhoda: je to celoročná a turnusová práca!
K dispozícii viac prevádzok v Nemecku.

Náplňou práce v sklade je expedícia tovaru, uskladňovanie tovaru, príprava internetových objednávok, ale aj práca na elektrických vozíkoch.

Vyžadujeme:
- aspoň základné znalosti niektorého z jazykov: angličtina/nemčina/ruština/poľština;
- auto/vodičský preukaz výhodou.
- skúsenosť s prácou na VZV/NZV nie je podmienkou.

Kontakt:
+421 910 431 545, gruut.info@gmail.com

Ponúkame:
- turnusovú prácu;
- príspevok na stravu;
- zabezpečené ubytovanie, ktoré je ZADARMO počas celého výkonu práce;
- možnosť záloh;
- príspevok na cestu;
- príspevok za využívanie vlastného auta;
- v prípade potreby zabezpečujeme aj preukaz VZV/NZV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Veľkosklad nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť s dlhodobým pôsobením na trhu práce nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku, v Nemecku a v Českej republike. Primárne sa orientuje na sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov