Pridať inzerát

Koordinátor logistiky senior

GRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Opletalova, Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 + variabilná zložka 25% osobné ohodnotenie zo základnej zložky platu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Spracovanie dodávateľských reklamácií.
2. Nákup nepriameho materiálu.
3. Eskalácia sériových dodávateľov.
4. Predsériová logistika.
5. Vytváranie RFP pre sériové materiály.
6. Uplatňovanie a zlepšovanie systém environmentálneho manažérstva a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v rámci svojej pôsobnosti.

+ 13. plat vo výške základnej zložky platu
+ nefajčiarsky príspevok vo výške 10,- € mesačne,
+ vecná pozornosť pri odpracovaní 5 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava (hodiny),
+ víkendový pobyt v hodnote 250 € pri odpracovaní 10 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ víkendový pobyt v hodnote 400 € pri odpracovaní 15 rokov v spoločnosti Grupo Antolin Bratislava,
+ finančná odmena pri narodení dieťaťa zamestnancovi vo výške 165,- €,
+ spoločenské akcie, ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok,
+ celoročné kurzy anglického a nemeckého jazyka hradené spoločnosťou,
+ 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia.
+ odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania nám prosím zašlite Váš životopis prostredníctvom dole uvedeného linku "poslať spoločnosti životopis". Spoločnosť bude kontaktovať len vyhovujúcich kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- 3 roky skúsenosti na oddelení logistiky
- organizačné zručnosti
- analytické zručnosti
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- tímový hráč

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Opletalova 73
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Vojtová
E-mail: poslať životopis