Geodet "telom i dušou". Kvalita znamená robiť prácu dobre, aj keď sa nikto nepozerá

Growia-H s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacod 1100 Eur brutto a výkonnostné odmeny. Mzda bude stanovená podľa odbornosti kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude obsahom Vašej práce:

Spoločnosť sa orientuje predovšetkým na inžinierske siete.
Rovnako však pracuje na štandardných geometrických plánoch pre individuálnu klientelu.
Budete pracovať v kancelárii vo Zvolene ale aj v teréne v rámci celého Slovenska.
Obsahom práce sú odborné geodetické práce.
Rozsahom prác bude i dozor vykonaných prác.
V kancelárii budete spracovávať namerané dáta, spracovávať podklady a poskytovať porealizačný servis.

Čo ponúka zamestnávateľ :
Ponúkame zdravé pracovné prostredie, prácu v teréne i v kancelárii. Po dohode možnosť home office.
Ponúkame stabilitu spoločnosti i férový prístup, možnosť odborne sa realizovať a rásť.
Vidíme možnosť riadiť si svoj čas. Poskytujeme priestor na samostatnosť s prijatím vlastnej zodpovednosti.
V tíme zdravo komunikujeme, preto sa vieme vždy rozumne dohodnúť.
Radi odmeníme výnimočnosť, nasadenie, účasť na výsledkoch.

Rovnako tiež podporíme Vašu motiváciu k odbornému rastu. Umožníme orientovať sa na tú oblasť geodézie, ktorá Vám bude najbližšia.

Zamestnanecké výhody:
Auto na súkromné účely
Flexibilný pracovný čas
Príspevok na stravné
Cestovné náhrady
Možnosť preplácania PHM

Ak cítite, že ako geodet by bolo pre Vás zaujímavé spojiť sa s úspešnou spoločnosťou, tímom geodetov pracovne vyťaženými a ľudsky fungujúcimi, napíšte nám. Pošlite nám svoj životopis a motivačný list (v ktorom sa bližšie predstavíte a načrtnete Vašu motiváciu pre spoluprácu) na adresu: hr@expertklub.com.

Na základe Vášho životopisu a motivačného listu sa s Vami skontaktujeme a pozveme na pracovný pohovor.
Budeme kontaktovať všetkých uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Dovoľte, aby sme Vám predstavili nášho klienta. Náš klient SGS Zvolen s.r.o. je významná a stabilná geodetická kancelária, pre ktorú hľadáme dôležitého odborníka do tímu. Dôvod je, že rastú, aj v súčasnosti majú veľa zákaziek a v príprave ďalšie projekty.
S rastom prichádza zámer prinášať klientom kvalitné a spoľahlivé služby.
Hovoria o sebe, že sú geodeti, ktorí majú radi, čo robia. Sú na trhu od roku 1998, na trhu si vybudovali „dobré meno“, uznanie za spoľahlivosť, precíznosť a zákaznícku orientáciu. Vnímame ich ako nekonfliktných ľudí, ktorí pri problémoch hľadajú „ako sa to dá“, nie ako sa to nedá. Radi o veciach spolu v tíme diskutujú, avšak v teréne sú neúprosní profesionáli.

Uvedomujú si, že budúcnosť patrí tým, ktorí dokážu byť na seba nároční, chcú sa odborne posúvať a chcú vytvárať ľudsky príjemné, podporujúce pracovné prostredie. Uvedomujú si, že aj to patrí k spokojnosti každého z nás.
Práve z hore uvedených dôvodov sa rozhodli, že hľadajú geodeta – profesionála, ktorého baví geodézia, neustále pracuje na svojom odbornom raste a uvažuje o uplatnení v tíme, ktorý ho komplexne ocení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia/kartografia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

MicroStation - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Kokeš - pokročilý
CorelDRAW - základy
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

geodézia, telekomunikácie
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme geodeta, odborne spôsobilého, praxou vyprofilovaného.

Radi podporíme aj mladého geodeta, ktorý chce v svojej profesii pracovať, získať prax a napredovať.

Uprednostníme geodeta, ktorý sa špecializuje na inžinierske siete. Preto ak si odborník, ktorý pracoval napr. pre telekomunikácie, máš u nás tiež priestor na realizáciu.

Zároveň hľadáme človeka, ktorý zapadne do nášho tímu geodetov. Vedúcim geodetickej kancelárie je odborník, férový človek, náročný na kvalitu a presnosť práce, avšak človek, ktorý rád odborne ľudí posúva.

"Náš geodet" je človek, ktorý si je vedomý, v čom spočíva jeho práca a chce sa jej profesionálne venovať. V duchu motta: „robíme veci poriadne, aj keď sa nikto nepozerá“.

Zároveň priznáme, že u nás je vítaný aj „geodet s pečiatkou“, ktorému ponúkneme priestor na realizáciu a ocenenie jeho skúseností a odbornosti.

Sme „expertklub“, agentúra špecializujúca sa na rozvoj manažérskych zručností vrcholových manažérov, majiteľov, podnikateľov. Okrem toho sa venujeme zavádzaniu zdravej firemnej kultúry vo firmách, hľadáme a učíme hľadať tých najlepších do pracovných tímov. Veríme, že ľudia vo firmách sú kapitálom, nie zdrojom. Tvoríme nové cesty v pracovnom prostredí ako spôsobiť, že ľudia budú spokojní materiálne ale aj ľudsky. Veríme, že tí najlepší stále čakajú na svoju pracovnú príležitosť, preto spájame odvážnych, výnimočných a náročných do spoločného „klubu“.

Adresa spoločnosti

expertklub
V.P.Tótha 1081/17
96001 Zvolen