Pridať inzerát

Operátor výroby

Groupe Atlantic Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac+70€ dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatizovanej zváracej výrobnej linky
- obsluha linky pre povrchovú úpravu
- obsluha linky na výrobu PUR
- komunikácia s oddelením skladu
- predpríprava materiálu
- tlaková skúška výrobkov

V prípade TPP:
- letný a zimný teambuilding
- každoročná valorizácia miezd
- stravné lístky
- 13ty plat
- 25€ príspevok štvrťročne
- 500€ bonus po roku bez absencie
- dôchodkové poistenie pre zamestnancov po 2 rokoch
- rekreačný poukaz
- finančná odmena v prípade 50. a 60. jubilea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Groupe Atlantic navrhuje, vyrába a distribuuje inžinierske riešenia pre prípravu teplej vody, pre rezidenčné a vyššie vykurovacie sústavy od roku 1922. Mottom spoločnosti je " Excellence in hot water " .
Spoločnosť Groupe Atlantic v súčasnej dobe ponúka inovatívne produkty, ktoré spĺňajú všetky požiadavky pre ohrev teplej vody. Naša patentovaná technológia, ponúka spoľahlivé, efektívne, ekonomické a ekologicky šetrné riešenia. Všetky Groupe Atlantic produkty sú vyrábané v 3 výrobných závodoch : Belgicko, USA a Slovensko.
Výrobná hala v Novej Dubnici je plne robotická. V tomto závode sa vyrábajú nerezové zásobníky pre ohrev teplej vody s technológiou Tank-in-tank.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukas Adam Zahradnik
E-mail: poslať životopis