Pridať inzerát

Referent správy poistných zmlúv

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ variabilné odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností súvisiacich so správou zmlúv v ne/životnom poistení.
Kontrolovanie správnosti a úplnosti zmlúv, ich registrácia a spracovávanie v informačnom systéme spoločnosti, intervenovanie chybných zmlúv.
Spracovávanie technických a netechnických zmien v zmluvách.
Vedenie registra zmlúv v súlade s platným registratúrnym poriadkom spoločnosti.
Komunikovanie s distribučnými kanálmi v otázkach týkajúcich sa správy poistných zmlúv.
Spolupráca s inými úsekmi spoločnosti.
Pripravovanie prehľadov a reportov podľa zadania a požiadaviek nadriadeného.

• dovolenka navyše až do 5 dní podľa počtu odpracovaných rokov
• zdravotné voľno, pružný pracovný čas
• skrátený pracovný čas v piatok do 13.00 hod.
• služobný mobilný telefón aj na súkromné účely
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• narodeninové voľno
• jazykové vzdelávanie (Angličtina)
• talent manažment program

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite, prosím, životopis v slovenskom jazyku. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície: Referent správy poistných zmlúv.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
MS Office - mierne pokročilý užívateľ
prax v administratíve - výhodou
samostatnosť, precíznosť, rýchlosť, tímovosť orientácia na detail
zodpovednosť, spoľahlivosť
flexibilita

Groupama je silná medzinárodná finančná skupina. Bola založená vo Francúzsku, kde dlhodobo patrí medzi lídrov na trhu. Počas svojej 100 - ročnej histórie si vybudovala zastúpenie v 9 krajinách. Na slovenskom poistnom trhu je skupina Groupama prítomná od 5. marca 2009. V súčasnej dobe pôsobí na Slovensku ako pobočka úspešnej maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt., ktorá patrí v Maďarsku do prvej štvorky najsilnejších poisťovní s počtom klientov vyše 1,3 milióna.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov