Pridať inzerát

Člen projektového tímu

GRONBACH k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac+ 20 % variabilná zložka. Finálna mzda bude závisieť od skúseností kandidáta. Sme naklonení vzájomnej dohode.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na rôznych úlohách v projektovom tíme, príprava a správa vzoriek, prototypov a pod.,
- realizácia projektov od vývoja až po samotnú realizáciu sériového produktu spoločne so zákazníkom (interní a externí zákazníci),
- podpora pri vypracúvaní cenových kalkulácií a príprava cenových ponúk pre zákazníka,
- odborná, technická, termínová a organizačná starostlivosť o projekty, ako nástroje, upínacie zariadenia, pracovné prostriedky, alebo projekty týkajúce sa vývoja výrobkov,
- starostlivosť o vzorkovanie nových dielov,
- presadzovanie nových produktov do výroby, spracovanie kmeňových dát, štúdie zhotoviteľnosti, príprava podkladov pre zmenové konanie,
- vykonávnie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov,
- podpora projektového tímu, ostatných projektových vedúcich ako aj vedúceho úseku pri vývoji nových produktov a rôznych administratívnych činnostiach s tým spojených,
- operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov pri projektoch,
- náležité, kvalitné a odborné plnenie všetkých požadovaných činností, ako aj všetkých vedľajších činností podľa pokynov zamestnávateľa,
- dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov,
- plnenie ďalších špecifických úloh a povinností súvisiacich s výkonom práce.

- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatné a zodpovedné vypracovanie pridelených úloh,
- proaktívnosť a pragmatickosť,
- všeobecné technologické chápanie fungovania strojárenskej výroby,
- analytické myslenie,
- skúsenosti a CAD systémami sú výhodou,

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/GRONBACH Slovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov