Pridať inzerát

Finančný účtovník

GRONBACH k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiac+ 20% prémie
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, kontrola správnosti a účtovanie faktúr materiálu, služieb a majetku
- podpora účtovníctva a kontrolingu pri mesačných uzávierkach a audite,
- spracovávanie podkladov na zaúčtovanie položiek pri mesačnej a ročnej závierke,
- vypracovávanie štatistických výkazov, intrastatu a podkladov pre banky,
- evidencia majetku, práce pri inventarizácií,
- ostatné administratívne práce na úseku účtovníctva/ kontrolingu,
- zastupovanie spolupracovníkov, svedomité a zodpovedné plnenie úlohy požadované zamestnávateľom,
- vedenie hotovostnej pokladne a cenín.

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie a dynamický kolektív,
- moderné fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vyhovujúcich kandidátov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy
Strojopis - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v účtovníctve a administratíve,
- znalosť zákonov o DPH a DzP
- schopnosť pružne reagovať na aktuálne problémy, zvládanie stresu,
- schopnosť tímovej spolupráce, cieľavedomosť,
- flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s. Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojim menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórii a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov. Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/GRONBACH Slovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselný park 1
071 01 Michalovce