Pracovník zákazníckeho servisu a správca e-shopu Poľský jazyk www.cbdshop.cz

GRISOM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacvariabilná zložka podľa pracovného výkonu, 13. plat
  • Termín nástupu: 1.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Daná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť z ČR PURA MEDICINA s.r.o., ktorá je zameraná na predaj konopných produktov a výživových doplnkov.

Komunikácia so zákazníkmi denne v Poľskom jazyku slovom aj písmom.
Riešenie požiadaviek zákazníkov, administratíva, riešenie reklamácií.
Správa Poľského e-shopu

istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
stravné lístky
osobné ohodnotenie
jednosmenná prevádzka
týždeň dovolenky navyše

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu a motivačného listu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Venujeme sa zdravej výžive a výživovým doplnkom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Webareal - Základy
Zasielkovňa - Základy
E-mail - Pokročilý

analytické myslenie
asertivita
cieľavedomosť
empatia
iniciatívnosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
pamäť
pozornosť
praktické myslenie
spoľahlivosť
trpezlivosť

Venujeme sa zdravej výžive a výživovým doplnkom https://www.cbdshop.cz

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci