Pridať inzerát

Obchodny referent

Gripmax s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šúrska, Modra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacmobilný telefón na súkromné účely, narodeninové voľno, flexibilný pracovný čas
  • Termín nástupu: 02.09.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vystavovanie faktúr a iných dokladov
* Administratívne práce na oddelení nákupu a predaja
* Telefonicka komunikácia s dodávateľmi, riadenie odberateľských vzťahov
* Samotné vedenie a správa obchodnej agendy - komunikácia so zákazníkom
* Spoluúčasť na príprave obchodných a marketingových aktivít
* Príprava a organizácia logistiky tovaru
* Administratívna a organizačná podpora nadriadeného

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od mesačného obratu
• Rozvoj v oblasti komunikácie a predaja

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, strojárenstvo, obchodná akadémia

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Strojopis - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Premier System - Mierne pokročilý
Gmail - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• výborné komunikačné schopnosti (asertivita, empatia)
• skúsenosti v oblasti predaja, podpory predaja a
zákazníckeho servisu
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• samostatnosť a orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Obchodno-poradenská spoločnosť zameraná na technologické riešenia pre automotive a strojárenský priemysel. (Nástroje na trieskové obrábanie, metrologické zariadenia a dielenské vybavenie)

Počet zamestnancov

1 zamestnanec