Pridať inzerát

IT Talent Sourcer

Greyson

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Talent Sourcer je pre nás veľmi dôležitá súčasť teamu, kde budeš prvým kontaktom pre potencionálnych kolegov... musíš vedieť zaujať a zanechať dobrý dojem.

S čím nám budeš pomáhať:
- sourcing, sourcing a zasa sourcing, očakávame od teba, že máš v malíčku sociálne siete a rôzne sourcing platformy, máš zmapovaný trh a nerobí ti problém aktívne oslovovanie pasívnych kandidátov
-Budeš flexibilný – soructing hlavne pre ČR, SR, Rakúsko
-Nebojíš sa výziev v podobe oslovovania IT profesionálov – “lovit“ hlavne programátorov, analytikov, testerov a architektov
- Budeš pracovať s naším interným ATS
- Pokiaľ budeš mať, záujem môžeš s nami taktiež spolupracovať na tvorbe náborovej kampane na sociálnych siatiach

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hodíš sa k nám do teamu ak spĺňaš nasledovné:
- Máš cca 1 rok praxe na podobnej pozícii, prípadne si práve dokončil VŠ popri ktorej si pracoval
- Máš záujem o IT a moderné technológie
- Orientácia na výsledok, teda veci dotiahnuť do konca
- Baví ťa vyhľadávanie nových talentov, primárne pre IT sektor (tester, developer, analytik)
- Dohovoríš sa po anglicky a SJ/ČJ je tvoj rodný jazyk
- Máš rád dynamické prostredie a vieš pracovať tímovo
- Máš zmysel pre humor :)

Dôležité info:
- Budeme úzko spolupracovať, zaučenie na začiatku máš isté
- Počítame s tebou na 80 hod/mesačne
- Môžeš nastúpiť aj ihneď
- Sídlime v Bratislave na Karadžičovej 8/A

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 190 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Greyson Consulting s.r.o.
Klincová 37/B
821 08 Bratislava