Pridať inzerát

HR Generalist / IT Recruiter

Greyson

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karadžičova 8, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacFinálna úroveň celkovej mzdy je závislá od individuálnych skúseností a schopností vybraného kandidáta, minimálne však na úrovni Základnej zložky mzdy. Finančné ohodnotenie je navyše doplnené aj o motivačnú zložku - odmenu za obsadenie internej pozície.
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako HR Generalist / IT Recruiter budeš mať príležitosť venovať sa komplexným a rôznorodým HR aktivitám v internom česko-slovenskom tíme. Dostaneš príležitosť rásť a rozvíjať sa v rôznych HR oblastiach, budeš môcť nahliadať na interné fungovanie firmy, spolupracovať s manažmentom a podporovať rast a rozvoj firmy svojou HR aktivitou.

Tvoje každodenné zodpovednosti budú rôzne a budú zahŕňať najmä:

- Recruitment v celej svojej komplexnosti - sourcing, nábor a výber nových kolegov
- Aktívne vyhľadávanie talentov, vedenie pohovorov, komunikácia s hiring manažérmi
- Onboarding a adaptácia nových kolegov, Offboarding
- Kompletná HR administratíva, vrátane prípravy pracovno-právnych dokumentov a pracovno-právneho poradenstva zamestnancom a manažérom, Contracting
- Podpora HR procesov v oblasti hodnotenia a vzdelávania zamestnancov
- Podpora HR procesov v oblasti benefitov a odmeňovania
- Aktívna participácia na HR projektoch
- Aktívna účasť na HR marketingových aktivitách a budovaní značky, interná a externá komunikácia
- Organizácia a účasť na pracovných veľtrhoch
- Organizácia a plánovanie firemných eventov v rámci Greyson Social life: teambuildingy, športové a charitatívne aktivity

- Záleží nám na Tvojom kariérnom raste a rozvoji - ponúkame transparentný kariérny model s pravidelným polročným hodnotením
- Poskytneme Ti množstvo vzdelávacích kurzov, školení i odborné certifikácie
- Budeš mať možnosť podieľať sa na zaujímavých HR projektoch
- Užiješ si 5 dní plateného voľna navyše
- Zaplatíme Ti každý rok Vilu v inej dovolenkovej destinácii
- Organizujeme pre Teba rôzne športové aktivity a môžeš využiť aj MultiSport kartu
- Máš možnosť získať Baby Bonus a Referral bonus
- Máme bohatý Greyson Social life :) - zažiješ s nami kopec zážitkov aj mimo práce
- Uvedomujeme si našu spoločenskú zodpovednosť - spolu s nami budeš mať možnosť zapojiť sa do rôznych dobročinných aktivít

Informácie o výberovom konaní

Táto pozícia je obsadzovaná ako zástup počas MD/RD.

Vopred ďakujeme veľmi pekne za zaslanie životopisu, ako aj o Tvoj záujem pracovať v spoločnosti Greyson.

Všetky životopisy starostlivo posúdime a tešíme sa na spoluprácu :)

Greyson HR Team

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personálny management, Psychológia

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

HR Specialist/Generalist, Recruiter, Temporary staffing konzultant
3

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti: Personálny management/Psychológia
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti HR (agentúra alebo interné HR)
- Dôkladná znalosť zákonníka práce a skúsenosť s prípravou pracovno-právnych dokumentov (prax min. 2 roky)
- Skúsenosť s aktívnym vyhľadávaním a rôznymi zdrojmi kandidátov (LinkedIn a iné soc. siete)
- Excel – pokročilý

- Výborné organizačné schopnosti, kreativita
- Dôležitá je schopnosť pracovať samostatne, proaktívne a vždy byť ochotný pomôcť
- Brať zodpovednosť za svoju prácu, zverené hodnoty a informácie
- V personalistike je tiež dôležitá orientácia na detail, precíznosť
- Schopnosť komunikovať s IT špecialistami

Greyson je lídrom v manažmente a realizácii projektov systémovej integrácie pre bankový sektor na Slovensku a v Čechách. SK a CZ Greyson tvorí viac ako 190 profesionálov s rozmanitým biznis a technickým zameraním: projektoví manažéri, IT architekti, biznis konzultanti, developeri, testeri, IT a biznis špecialisti. Vďaka našim ľuďom sme sa od r. 2007 rozrástli na jednu z popredných consultingových spoločností v Česku a na Slovensku. A stále rastieme.

Consulting. Pomáhame top firmám analyzovať, vytvárať a transformovať ich biznis model,
organizáciu a technológie, so zameraním najmä na bankovníctvo.

Informačné technológie. Našim klientom dodávame IT riešenia na mieru a ponúkame
služby business intelligence, integrácie, dátovej migrácie a technologického poradenstva.

Testovanie. Dodávame komplexné riešenia pre test manažment, exekúciu testovania a
manažment kvality s možnosťou outsourcingu testovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Greyson Consulting s.r.o.
Karadžičova 8/A
82108 Bratislava