Pridať inzerát

Elektro-instalační technik

Greisinger GmbH

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Münzbach, Rakousko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 200 - 2 300 EUR/měsíc13. + 14. plat
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE ÚKOLY:
- plánování a realizace elektroinstalací
- kontrola a servic elektroinstalací
- správa dokumentace

VÁŠ PROFIL:
- ukončené SOU / SŠ vzdělání v oboru elektrotechnik
- pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalací výhodou
- základní znalosti programování výrobních strojů výhodou
- samostatnost, přesnost, odpovědnost
- ochota učit se novým věcem
- ochota pracovat přes čas
- vysoké pracovní nasazení, flexibilita a týmová práce
- Dobrá znalost němčiny v dotčeném oboru (úroveň B1)

NABÍZÍME:
- práci ve vysoce kvalifikovaném a motivovaném týmu
- široká škála úkolů v dobře zavedeném podniku
- komplexní a individuálně nastavené možnosti osobního rozvoje
- chutné a levné stravování v závodní jídelně
- možnost zajištění levného ubytování v okolí firmy
- 13. a 14. plat
- závodní lékař v podniku
- příjezd bez dopravních omezení, dostatek parkovacích míst

Mzda od € 13,16 brutto/hodina. Konečná výše mzdy závisí na dosaženém vzdělání a pracovních zkušenostech a je domluvena při osobním pohovoru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Firma Greisinger se sídlem v Münzbachu u Pergu (Horní Rakousko), je jednou z předních firem na zpracování masa v Rakousku, dodávající zboží zákazníkům ve více než 40 zemích světa.

Adresa společnosti

Klamer Straße 10
4323 Münzbach
Rakousko