Pridať inzerát

Junior špecialista reportingu

Greg Hamm, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacmzda podľa miery skúseností a seniority
  • Termín nástupu: 15.9.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

EXCELUJEŠ V EXCELI? Staň sa našim "EXCEL GURU"!

Ak ovládaš Excel a si kámoš s Google Formulármi, hľadáme práve TEBA!

Na novovznikajúcu pozíciu, hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám bude:
- sledovať a kontrolovať správnosť údajov, ktoré kolegovia zadávajú do systému
- opravovať chybne zadané údaje, po konzultácii s kolegami
- pravidelne sťahovať, kontrolovať a vyhodnocovať reporty (analýzy, grafy, prezentácie)
- vytvárať a vyhodnocovať dotazníky podľa aktuálnych potrieb agentúry a klientov
- administratívne a technicky podporovať celý tím Greg Hamm
- prichádzať s nápadmi na zlepšie reportingu
- spravovať reportovaciu aplikáciu (vytváranie prístupov, pridávanie nových privádzok, úprava tour plánov, sťahovanie reportov)

Ak už teraz rozmýšľaš nad tým, ktoré funkcie na toto všetko využiješ, neváhaj a pošli nám svoje CV :)

- dynamické a kreatívne pracovné prostredie
- super team kolegov
- teambuildingy
- možnosť pracovať z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Google Forms - Pokročilý
Google Cloud Platform - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kaplinská 5
Bratislava