Pridať inzerát

Technik oddelenia Inštalácií / e - mobilita

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) od 1.400 EUR v závislosti od skúseností a praxe uchádzača plus ďalšie odmeny podľa výkonu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti s rozvojom našej infraštruktúry hľadáme v GreenWay Technika pre oddelenie Servisu a Inštalácií.

Tvojou náplňou práce bude predovšetkým:
• Inštalácia pomalých nabíjacích staníc pre elektromobily do 22kW
• Inštalácia rýchlych nabíjacích staníc od 24 do 350 kW vrátane
• Prípravné práce: kabeláž, stavebné a koordinačné práce;
• Výkon preventívnej údržby a servisných opráv nabíjacích staníc.
• Prijímanie, výber a evidencia tovaru, materiálu v sklade.

Kľúčovými cieľmi oddelenia Inštalácií je efektívna a kvalitná výstavba jednosmerných a striedavých nabíjacích staníc pre elektromobily, ako aj rýchla a efektívna implementácia servisných, plánovaných a príležitostných aktivít.
Pre dobre fungujúci tím je dôležitá spolupráca, otvorená komunikácia a dôvera jeho členov. Preto je pre nás podstatná Tvoja osobnosť. Náš tím obohatíme o priateľského, spoľahlivého a flexibilného kolegu, ktorému záleží na kvalite vykonanej práce. Človeka s vysoko rozvinutými medziľudskými vlastnosťami, ktorý vie pracovať v tíme a konštruktívne riešiť problémy, ktorý vie prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutia a efektívne spravovať svoj čas a pracovný plán. Radi Ti pomôžeme získať všetky potrebné zručnosti a informácie o elektro-mobilite.

Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Špecializované školenia v oblasti montáže, prevádzky a servisu nabíjacích staníc pre elektromobily.
Priateľskú a príjemnú pracovnú atmosféru.
Skvelé firemné team-buildingové aktivity.
Flexibilný pracovný čas.
Adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie.
Zdravotné voľno bez dokladu od lekára (3 dni)
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobilný telefón.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorých naša pozícia zaujala a zaslali nám svoj životopis a motivačný list.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Technik - Elektrikár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát musí mať ukončené minimálne stredné technické vzdelanie a disponovať platným Osvedčením o elektrotechnickej spôsobilosti podľa §21 alebo §22 Vyhlášky 508/2009.
Mal by byť počítačovo zdatný a aktívnym vodičom.

Veľmi vítaná je predošlá prax na podobnej pozícii (inštalatér, servisný technik) znalosť technických problémov v oblasti elektro-mobility, orientácia vo svete digitálnych telekomunikácií, ale potešíme sa aj novému kolegovi so záujmom o nové postupy, technológie a elektro-mobilitu.

GreenWay Infrastructure is dedicated to making the use of electric vehicles the realistic and preferred transportation option for all people. We build and manage electric vehicle charging infrastructure throughout Central and Eastern Europe and work with people, companies, organizations, and governments to develop and expand the electromobility ecosystem.
Our vision is Central & Eastern Europe cleaner, healthier and less dependent on oil thanks to the widespread us of electric vehicles.
We also envision a world where intelligent and interconnected networks of charging facilities and electric vehicles integrate into a New Energy System based on renewables, distributed prosumers, smart grid and energy storage applications. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis