Pridať inzerát

Projektový manažér - Elektrošpecialista (elektromobilita)

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šustekova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy (brutto) od 1.500 EUR v závislosti od odborných znalostí a skúseností kandidáta a ďalšie odmeny podľa výkonu.
  • Termín nástupu: na základe dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava lokalít nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, tzn. spracovanie elektroprojektovej dokumentácie pre pripojenie nabíjacích staníc, inžinierska činnosť, zabezpečenie potrebných povolení pre nabíjacie stanice,
- plánovanie a organizácia výstavby a inštalácie nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá,
- výpomoc pri príprave tendrov a výber dodávateľov prác, uzatváranie zmlúv s dodávateľmi,
- plánovanie rozpočtov výstavby, zodpovednosť za plnenie stanovených limitov výstavby,
- cestovanie po Slovensku na stretnutia s klientami,
- podávanie pravidelných reportov manažmentu spoločnosti o stave prípravy lokalít, plánovanej a realizovanej výstavbe,
- zodpovednosť za dodržiavanie termínov výstavby a kontrolu kvality odvedených prác

Čo ponúkame my:
- ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko
- jedinečnú pracovnú atmosféru a stabilnú prácu v mladom,
dynamickom, príjemnom kolektíve a rastúcom tíme
- aktívnu účasť a vplyv pri vytváraní úplne nového trhu
- schopnosť realizovať svoje vlastné nápady, skutočný vplyv na formovanie firemnej
politiky
- flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
- adekvátne ohodnotenie a výkonnostný bonusový systém
- atraktívne príležitosti profesionálneho rozvoja
- prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie
- firemný notebook a mobilný telefón
- 3 sick days ročne
- príspevok na MultiSport kartu
- skvelé teambuildingové aktivity
- podporu vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (Elektrotechnika, Stavebníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti real estate developmentu
- skúsenosti s inžinierskymi činnosťami a výstavbou
- skúsenosti s projektovaním drobných stavieb a s projektovaním NN elektroinštalácií minimálne 3 roky
- autorizovaný inžinier pre technické, technologické a energetické vybavenie stavieb, podľa § 5, ods 1b) bod 4 s modrou pečiatkou
- vlastný automobil
- rozhľadenosť
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť a efektívny časový manažment
- záujem o elektromobilitu a zameranie činnosti našej spoločnosti

If you see the future in electric cars, sense of endurance and value in customers, we are looking for you!
We established GreenWay in 2011 and today we are the largest provider of charging services in Slovakia and Poland, where more than 80% of electric car owners are charging with us. Our mission is to make electromobility an accessible and preferred mode of transport, thereby fulfilling our vision of a cleaner, healthier and safer Europe. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šustekova 49
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Dikantová
Tel.: +421948936537
E-mail: poslať životopis