Pridať inzerát

Skladový operátor/Skladník

Greentech Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánska cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 029 EUR/mesiac- hrubá mzda 762,-€ + 267,-€ variabilná zložka Navýšenie platu po skúšobnej dobe bude predstavené na pohovore.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Realizovať vykládky, nakládky kamiónov a navážanie materiálu do výroby.
· Zabezpečuje zásobovanie recyklačnej linky a ostatných zariadení
· Zabezpečuje vnútornú a vonkajšiu logistiku v rámci linky.
· Zodpovedá za správne uskladnenie materiálu a finálnych produktov.
• Práca s ERP systémom.
• Zúčastňuje sa pravidelnej údržby činnosťami podľa pokynov nadriadeného.
• Zodpovedá za dodržiavanie BOZP a poriadku na svojom pracovisku.
• Dbá na ochranu majetku spoločnosti.
• Zúčastňuje sa školení, ktoré sú potrebné pre výkon jeho pracovnej pozície.
• Vykonáva svoju prácu svedomito, podľa svojich najlepších možností a schopností, riadiť sa príkazmi svojho zamestnávateľa.

-dvojzmenná prevádzka - postupný prechod na trojzmennú a nepretržitú prevádzku.

- Navýšenie platu po skúšobnej dobe bude predstavené na pohovore.

Ubytovanie neposkytujeme.

- mesačné odmeny,
- koncoročné odmeny,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- stravné lístky v hodnote 5€,
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- valorizácia miezd,
- príplatky v zmysle zákona,
- príspevok za nábor nových zamestnancov,
- pitný režim na pracovisku,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.
Zároveň uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí,
budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo mailom.

Uchádzači môžu prísť na pracovný pohovor nasledovné dni:
utorok od 08:00 do 10:00, ten istý deň poobede od 15:30 do 16:30. štvrtok od 08:00 do 10:00, ten istý deň poobede od 15:30 do 16:30.
Pohovor sa uskutoční na hale, preto prosíme všetkých záujemcov o prácu aby sa po príchode nahlásili na vrátnici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v riadení VZV podmienkou
- preukaz na obsluhu VZV W1 výhodou
- práca v tíme, komunikatívnosť

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Viac na www.ekolumi.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov