Pridať inzerát

Zástupca majstra/predák/nastavovač, zoraďovač

Greentech Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánska cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac1000€ základná mzda + 400€ variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalifikovaný operátor zastáva funkciu "predáka" na hale a jeho náplňou práce je:
- obsluha výrobnej linky na recykláciu PET fliaš,
- koordinovať tím operátorov a operátorov vysokozdvižných vozíkov,
- zabezpečiť, že zamestnanci poznajú a dodržiavajú výrobné procesy,
- zabezpečiť dodržiavanie denných cieľov (KPI) a štandardov kvality
- zabezpečiť dodržiavanie pravidiel BOZP ako aj 5S pravidiel,
- zabezpečiť nepretržitú výrobu linky (eliminácia prestojov),
- v krajnom prípade, zastupovanie operátora VZV,
- práca v dvojzmennej prevádzke, postupný prechod na trojzmennú a štvorzmennú prevádzku

- možnosť kariérneho rastu,
- koncoročné odmeny,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- výhodné stravné lístky v hodnote 5€ (nad rámec zákonníka práce, len 30% príspevok zamestnanca)
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- valorizácia miezd,
- príspevok za nábor nových zamestnancov,
- pitný režim na pracovisku,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.
Zároveň uchádzačom o zamestnanie oznamujeme, že z dôvodu veľkého počtu doručených žiadostí,
budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, a to telefonicky alebo mailom.

Uchádzači môžu prísť na pracovný pohovor nasledovné dni:
utorok od 08:00 do 10:00, ten istý deň poobede od 15:30 do 16:30. štvrtok od 08:00 do 10:00, ten istý deň poobede od 15:30 do 16:30.
Pohovor sa uskutoční na hale, preto prosíme všetkých záujemcov o prácu aby sa po príchode nahlásili na vrátnici.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- držiteľ preukazu obsluhy VZV
- manuálne zručnosti, technické myslenie a schopnosť koncentrácie na prácu
- organizačné schopnosti

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Viac na www.ekolumi.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov