Pridať inzerát

Brúsič - Nástrojár

Greentech Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánska cesta 4634, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 803 - 1 123 EUR/mesiac803,- základná mzda + 320,- pohyblivá zložka
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, zodpovedného a manuálne zručného kolegu, ktorého povinnosťami bude:
- brúsenie, nastavovanie a výmena nožov na linke na spracovanie PET fliaš,
- pravidelná a operatívna údržba a oprava technologických zariadení a náradia,
- zodpovednosť za presnú evidenciu a inventarizáciu nožov, náhradných dielov a náradia používaného pri svojej práci,
- zodpovednosť za čistotu a údržbu brúsky
-dohliada na čistotu odpadových vôd

+ 320,- pohyblivá zložka
odmeny na základe dosahovaných výsledkov
- stravné lístky, príplatky v zmysle zákona

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš na to, aby si riadil tím ľudí, samostatne rozmýšľal pri riešení úloh a nebál a výziev ? Máš chuť napredovať ? Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Do svojho tímu hľadáme vždy len tých najlepších. Viac na www.ekolumi.sk

Ďakujeme za zaslanie profesného životopisu na sklad@ekolumi.sk
Dovoľujeme si informovať, že na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Mircrosoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

precíznosť, technický talent a spoľahlivosť
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o.. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Do svojho tímu hľadáme vždy len tých najlepších. Viac na www.ekolumi.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Partizánska cesta 4634
97401 Banská Bystrica

Kontakt