Pridať inzerát

Majster výroby

Greentech Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánska cesta 4634, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1100,- € + 400,- € variabilná zložka, + zákonné príplatky vrámci zákonníka práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie pracovnej zmeny vo výrobe v oblasti na recykláciu PET fliaš
• Zodpovednosť za chod linky a riadenie výrobných procesov
• Motivácia tímu za účelom dosahovania kľúčových ukazovateľov
• Zabezpečenie dodržiavania BOZP a používania OOPP
• Dodržiavanie plánu výroby a optimalizácia spotreby materiálu
• Zabezpečovanie kvality finálneho výrobku v spolupráci s laboratóriom
• Reportovanie dosiahnutých výsledkov
• Schopnosť rozhodovať a koordinovať priority
• Vysoká úroveň zodpovednosti a samostatnosti
• Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných noriem ako aj noriem kvality ISO 9001, resp. ISO 14001, 5S
• Vedenie, motivovanie, výber a ohodnocovanie podriadených zamestnancov

- mesačné odmeny,
- koncoročné odmeny,
- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- vianočné balíčky,
- bezproblémové parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
- prax v riadiacej funkcii a skúsenosti s obsluhou linky min. 2 roky
- preukaz obsluhy VZV výhodou
- Microsoft Word - základy
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - základy
Práca v trojzmennej prevádzke.

Spoločnosť Greentech Slovakia s.r.o. sa za krátky čas prepracovala na významného hráča na trhu odpadového hospodárstva. Venujeme sa nákupu, predaju a spracovaniu rôznych druhov a foriem odpadov. Naša činnosť dávno presiahla hranice Európy. Do svojho tímu hľadáme vždy len tých najlepších. Viac na www.ekolumi.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov