Pridať inzerát

Fakturant, expedient

GREENPON s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Družstevná 381, Poniky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac+ prémie
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie objednávok od zákazníkov, fakturácia tovaru, expedícia tovaru, vystavovanie príjemok a výdajok, výdaj materiálu do výroby, pomocné práce pri nakládke a vykládke tovaru

jednozmenný pracovný čas, stravné lístky, výhodné platobné podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zaoberáme sa hlavne predajom a výrobou postrekovačov rôzneho typu a prevedenia, výrobou a predajom drenážnych čističov. Ďalej modernizáciou starších typov všetkých značiek, predajom technológií presného poľnohospodárstva. Poskytujeme servisné služby. Informácie o našej firme môžete získať na internetových stránkach www.greenpon.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Družstevná 381
97633 Poniky