Obchodný zástupca pre oblasť stavebníctva - Banskobystrický kraj

Greenhill consulting, s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacBonusy + 13.plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o zákazníkov spoločnosti v pridelenom regióne
- Nadväzovanie a rozvíjanie formálnych a neformálnych vzťahov pravidelnými stretnutiami so zákazníkmi spoločnosti
- Príprava a vedenie rokovaní a vyjednávaní ohľadom cien a podmienok
- Poskytovanie technického poradenstva zákazníkom, zvládnutie samostatného vedenia prezentácií a školení
- Priprava cenových ponúk
- Komunikácia s tímom

- Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Konkurencieschopnú základnú mzdu plus odmeny
- Dynamický kolektív s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, férovosti a tímovej spolupráci
- Služobný automobil a mobilný telefón aj na súkromné účely
- Príležitosť pre osobnostný rast a rozvoj podporený školeniami
- Home office

Máš obchodný talent? Hľadáme ťa, ozvi sa nám a v prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je globálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na dve obchodné oblasti, ktoré sú stavebná chémia a priemyselné tmely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie (stavebné, stojárske,...)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pre nášho klienta hľadáme komunikatívneho, energického a samostatného človeka, ktorý je proaktívny, má obchodnícky talent.
Ďalšími predpokladmi sú:
- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, vysokoškolské vzdelanie výhodou
- Vzdelanie v technickom odbore (stavebníctvo, strojárstvo,...)
- Skúsenosť ideálne z pozícií: Obchodný zástupca, Sales representative
- Prax: minimálne 1-2 roky
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni výhodou
- Znalosť Microsoft Outlook je podmienkou
- VP sk. B, aktívny vodič
- Bydlisko: Banská Bystrica, Zvolen

Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov