Pridať inzerát

Realizátor okrasných záhrad

GREENERY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do realizačného tímu spoľahlivého kolegu na realizáciu záhrad podľa našich návrhov.
Náplňou práce sú komplexné služby od realizácie až po údržbu zelene. (úprava terénu, výsadba zelene, zakladanie trávnikov, práca s kameňom, drobné stavebné práce)

osobný prístup, férové jednanie, odmeny, príspevok na stravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradná architektúra

Vodičský preukaz

B

Dochvíľnosť, seriózny prístup a schopnosť držať pracovné tempo, remeselná zručnosť.
Vítané sú skúsenosti v danej oblasti - realizačná prax.

GREENERY s.r.o. - poskytujeme služby v oblasti záhradnej architektúry viac ako 10 rokov. Ponúkame komplexné riešenia od návrhu až po starostlivosť o zeleň. Viac na www.zahrady-greenery.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novomeskeho, , 507/59
94912 Nitra