Pridať inzerát

Controller, Finančný analytik

GREEN POINT, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zbehy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacOdmeny - v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste silný tímový hráč, ktorý preferujete stabilitu, otvorenosť a spoľahlivosť? Potom ste ten pre nás správny kandidát. Ponúkame Vám rôzne možnosti, ako úspešne napredovať vo Vašej kariére. Čaká na Vás adekvátne finančné ohodnotenie, férové jednanie a priateľskí kolegovia. Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešných spoločností v poľnohospodárskej výrobe a posilniť controlingové aktivity v našej skupine. Medzinárodná skupina je na Slovensku zastúpená prostredníctvom spoločnosti Spearhead Slovakia. Sme viac než len medzinárodne úspešná skupina poľnohospodárskych spoločností. Sme zamestnávateľom, u ktorého sa z kolegov vytvára jeden tím, kde sa zo zamestnania stáva stabilné pracovné miesto a kde práca prináša ľuďom ozajstnú spokojnosť.

Možnosť získať stabilné pracovné miesto v úspešnej spoločnosti.
Ponúkame rôznorodé úlohy plné výziev a zodpovednosti.
Umožňujeme osobne rásť .
Mobilný telefón, notebook.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ ekonomického smeru, odborná prax v oblasti controlingu výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Hyperion Financial Management (HFM) - základy
PBCS - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Farná 1545
935 66 Farná