Pridať inzerát

Predajca

GREEN - BIKE, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacOdmeny k platu na základe obratov.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj bicyklov, komponentov a cyklo príslušenstva
• Predaj športového oblečenia a doplnkov
• Poradenstvo a predaj zákazníkom
• Práca s pokladňou, rezervačným a objednávkovým systémom.
• Expedícia a naskladnenie tovaru
• Podieľanie sa na naskladnení tovaru.
• Podieľanie sa na expedícii objednávok uskutočnených cez e-shop.
• Podieľanie sa na inventúre tovaru.
• Starostlivosť o požičovňu e-bikov (Spracovávanie rezervácií, vydávanie a preberanie zapožičaných e-bikov)
• Účasť na našich cyklistických akciách (Ružinovská cykločasovka, Račianska cykločasovka).

Miesto a čas:
• Pondelok - piatok: 10:00 - 19:00 – predajňa GREEN BIKE Cyprichova alebo predajňa GREEN BIKE Ružová dolina
• Soboty: 9:00 - 14:00 – predajňa GREEN BIKE Cyprichova alebo predajňa GREEN BIKE Ružová dolina
• Možnosť flexibilného alebo part-time úväzku
• Pracovný čas je možné prispôsobiť požiadavkám kandidáta – uprednostníme uchádzača s možnosťou pracovať najmä v popoludňajších hodinách

• Bonus na základe osobných predajných výsledkov
• Práca v super kolektíve bikerov, ktorí naozaj radi bicyklujú
• Zaujímavá pracovná náplň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• Predchádzajúca skúsenosť s predajom športových potrieb je veľkou výhodou
• Záujem o šport a cyklistiku
• Schopnosť príjemne a efektívne komunikovať so zákazníkmi
• Príjemný prejav a vystupovanie – v osobnom styku, pri telefonickej aj e-mailovej komunikácií
• Proaktivita a ochota pomôcť zákazníkom a kolegom
• Tímový hráč
• Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Spoločnosť GREEN BIKE sa venuje predaju a servisu bicyklov už od roku 2007. V Bratislave má dve stabilné predajne a servis. Vo svojom sortimente má širokú ponuku bicyklov značiek Kellys, Merida a CTM.
GREEN BIKE tím tvoria skúsení predajcovia a servisáci, ktorí sa venujú cyklistike a športu aj mimo svojho povolania.