Pracovník zákazníckej podpory e-shopu s maďarským/slovenským jazykom

Gras SK s.r.o.

  • Miesto práce: Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu s maďarským (úroveň C1 alebo C2) a slovenským jazykom na zákaznícky servis pre internetový obchod s predajom náplní do tlačiarní a kancelárskych potrieb.

Náplňou práce je:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi v maďarskom/slovenskom jazyku slovom i písmom ( e-maily, online chat, telefón),
- spracovanie objednávok,
- úzka spolupráca s marketingovým a skladovým oddelením,
- preklad textov v e-shope, marketingových kampaní, článkov,
- vybavovanie reklamácií a inej korešpondencie.

- Zmluva na TPP (8 hodín denne od 7:30 do 16:00)
- Lokalita: Trnava (čiastočný home office)
- Pozícia je vhodná aj pre ZŤP alebo absolventa
- Mzda: 1000€ /brutto v skúšobnej dobe
1100€/ brutto po skúšobnej dobe

Stravné lístky
Káva, čaj
Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, práca s počítačom. Schopnosť (po zaučení) samostatne riešiť agendu objednávok a reklamácií.

Sme jedným z najväčších výrobcov a predajcov tlačiarenského sortimentu. A to je pre nás veľký záväzok.

Sme spoločnosť sídliaca v slovenskom Svidníku a poskytujúca tovar a služby v oblasti tlačiarní a spotrebného materiálu.

Naším hlavným cieľom je dlhodobo udržať vedúce postavenie medzi predajcami originálnych tonerov a výrobcami renovovaných tonerov, trvale zvyšovať kvalitu vlastných produktov a služieb a vždy venovať maximálne úsilie pre uspokojenie vysokých nárokov naších zákazníkov. O Vašú spokojnosť sa stará sto zamestnancov.

Behom svojej viac než desaťročnej histórie sme sa stali prednou firmou v odbore predaja originálnych a výroby renovovaných tonerov, a to ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Sme významným dodávateľom tonerov značiek Canon, HP, Kyocera alebo Lexmark. Radíme sa medzi najvýznamnejších dodávateľov kompatibilných kaziet v strednej Európe. Ponúkame kompatibilný materiál do kopíriek a na tuzemský trh dodávame rovnako renovované aj kompatibilné atramentové kazety. Sme dlhoročným partnerom a distribútorom význanej značky alternatívnych tonerov ORINK. Postupom času sme začali ponúkať aj materiál pre samotné renovácie. Od roku 2007 sme tak výhradným distibútorom spoločnosti DELACAMP pre Českú a Slovenskú republiku. Najnovšie sme tiež distribútorom batérií značky TESLA.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov