Pridať inzerát

Študent / Trainee / Dlhodobá stáž

Grant Thornton Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hodžovo námestie, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou/Okamžite
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom posledného ročníka univerzity s ekonomickým zameraním?
Chceš naštartovať svoju kariéru v oblasti riadenia firemných financií?

Hľadáme nového člena do nášho dynamického a rozrastajúceho sa účtovného tímu. Patríme medzi popredné globálne spoločnosti v oblasti auditu, finančného a daňového poradenstva a pracujeme na projektoch pre významných medzinárodných klientov.

Ako Trainee budeš mať príležitosť učiť sa s odborníkmi na účtovníctvo a daňové poradenstvo postupy a procesy pri spracovaní účtovníctva, účtovných závierkach a podávaní daňových priznaní. Samozrejme, najskôr Ťa poveríme jednoduchšími administratívnymi úlohami, ale veríme, že časom ako sa budeš učiť, budú aj Tvoje úlohy a zodpovednosti náročnejšie a odbornejšie.
Pri práci v tíme účtovného poradenstva sa veľa naučíš, či už o firemných financiách, rôznych typoch biznisov alebo o tímovej spolupráci, ktorá je pre Tvoj a náš úspech kľúčová.

Čo od Teba očakávame?
• Dobrú komunikáciu, pro-aktívnosť a záujem rozvíjať sa a učiť od kolegov
• Dôslednosť, precíznosť a zodpovednosť, aby sme vedeli, že sa na Teba môžeme spoľahnúť
• Analytické myslenie, organizačné schopnosti a flexibilitu
• Vzdelanie z oblasti financií/ekonómie: Budeš sa s nami učiť, ale je potrebné aby Ťa oblasť firemných financií zaujímala a bavila
• Samozrejmosťou je dobrá znalosť MS Office, predovšetkým Word a Excel

Čo ponúkame?
• Možnosť učiť sa od odborníkov v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Otvorenú a ľudskú firemnú kultúru, motivujúce pracovné prostredie a tím skúsených a inšpirujúcich spolupracovníkov
• Firemný vzdelávací program

Tvojou úlohou bude:
• Spracovanie podkladov pre podvojné účtovníctvo pre klientov pod odborným vedením a pomocné administratívne práce
• Učiť sa, vzdelávať sa a rásť

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k zaujímavým medzinárodným projektom
• Pozitívna a neustále sa zlepšujúca firemná kultúra
• Možnosť odborného vzdelávania
• Možnosť aktívne komunikovať v cudzom jazyku
• Inšpiratívne pracovné prostredie a možnosť odborného rastu
• Organizované vianočné večierky, teambuilding a pod.
• Výhodné platové podmienky

C.V. a sprievodný list v slovenskom a anglickom jazyku pošlite na adresu:
andrea.vlasata@sk.gt.com

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomia, manažment, účtovníctvo, finančníctvo a výkazníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Účtovníctvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Grant Thornton je medzinárodná daňovo-poradenská spoločnosť a audítorská spoločnosť so sídlom v Bratislave. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti auditu, daňového poradenstva, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 70 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov