Pridať inzerát

Junior Audítor/Audítorka

Grant Thornton Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hodžovo nám., Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacKonečná výška základnej mzdy bude navýšená podľa predchádzajúcich skúseností a schopností. K platu prináleží aj výkonnostný bonus 2x ročne až do výšky jedného mesačného platu (ekvivalent 13. a 14. platu)
  • Termín nástupu: dohodou, najneskôr 01.09.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho dynamického a rozrastajúceho sa audit tímu. Patríme medzi popredné globálne spoločnosti v oblasti auditu, finančného a daňového poradenstva a pracujeme na projektoch pre významných medzinárodných klientov.

Ako Junior Audítor/Audítorka budete mať príležitosť učiť sa s nami postupy a procesy pri auditovaní účtovných závierok. Je to práca, pri ktorej sa veľa naučíte, či už o firemných financiách, obchodných stratégiách, rôznych typoch biznisov a o tímovej spolupráci, ktorá je pre Váš a náš úspech kľúčová.

Čo od Vás očakávame?
• Spoľahlivosť a dobrú komunikáciu: Na Vašej práci záleží, preto potrebujeme vedieť, že sa na Vás pri tímovej spolupráci môžeme spoľahnúť. K tomu je potrebné aby ste vedeli otvorene a včas komunikovať aj napríklad vzniknutú potrebu riešiť komplikované situácie.
• Vzdelanie z oblasti financií/ekonómie: Budete sa s nami učiť, ale je potrebné aby Vás oblasť firemných financií zaujímala a bavila.

Čo Vám ponúkame?
• Možnosť budovať kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Široké spektrum situácií, klientov, biznisov a ľudí pri ktorých sa veľmi veľa naučíte
• Prácu, ktorá je zodpovedná, odborná, sezónne časovo náročná, ktorá ale ponúka viac voľnosti v čase mimo sezóny (obvykle v letných mesiacoch)
• Firemný vzdelávací program
• Otvorenú a ľudskú firemnú kultúru, motivujúce pracovné prostredie a tím skúsených a inšpirujúcich spolupracovníkov

Vašou úlohou bude:
• Práca podľa pokynov audítora
• Účasť na auditoch
• Kontrola jednotlivých cyklov účtovnej závierky zostavenej podľa lokálnych predpisov, prípadne IFRS, US GAAP a pod.
• Konsolidácia účtovnej závierky
• Služobné cesty mimo Bratislavy - preto potrebujeme, aby ste boli aktívnym vodičom

• Práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, ktorá na Slovensku úspešne rastie viac ako dve dekády
• Pozitívna a neustále sa zlepšujúca firemná kultúra
• Možnosť odborného vzdelávania na lokálnej a medzinárodnej úrovni
• Príspevok na kurzy (ACCA, jazykové kurzy)
• Prístup k zaujímavým medzinárodným projektom
• Možnosť aktívne komunikovať v cudzom jazyku
• Práca v mladom, dynamickom kolektíve
• Organizované vianočné večierky, teambuilding a pod.
• Úplne nové, moderné, vzdušné a pohodlné priestory firmy

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom, prípadne slovenskom a nemeckom jazyku na adresu sona.maximova@sk.gt.com, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor účtovníctvo-audítorstvo, ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• precíznosť a zodpovednosť
• chuť učiť sa nové veci
• znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou
• flexibilita
• samostatnosť
• usilovnosť
• orientácia na klienta
• dobré komunikačné schopnosti

Grant Thornton je medzinárodná daňovo-poradenská spoločnosť a audítorská spoločnosť so sídlom v Bratislave. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné dve desaťročia vybudoval na slovenskom trhu silnú pozíciu v oblasti auditu, daňového poradenstva, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 70 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1A
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto