Pridať inzerát

Referent správy zmlúv (Back office specialist)

GRANDEN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Laurinská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiacmzda podľa miery skúseností a seniority
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budete spravovať pridelené portfólia poistných zmlúv v neživotnom poistení, sledovať termíny obnov a overovať podmienky na trhu
- Administratívna činnosť na počítači, tvorba výkazov a prehľadov
- Budete spoluzodpovedný/á za komunikáciu so zamestnancami klienta a poisťovňami
- Táto pozícia NEzahŕňa obchodnú činnosť

- Rozmanitá práca ihneď od nástupu
- Odborné školenia a certifikácie, školenia soft skills
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie, polročné odmeny
- Kariérny postup
- Služobný mobilný telefón
- Teambuildingy, firemné lyžovačky

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho ukončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/poisťovníctvo

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť v oblasti poisťovníctva výhodou
- Skúsenosť s prácou s klientami výhodou
- Proklientský prístup
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Analytické myslenie a schopnosť sformulovať závery
- Zodpovednosť a proaktivita
- Prezentačné a komunikačné schopnosti

GRANDEN s.r.o. pôsobí na finančnom trhu ako nezávislý sprostredkovateľ poistenia už od roku 2003. Spoločnosť sprostredkuje klientom najvýhodnejšie poistné produkty zodpovedajúce ich potrebám a rizikám. Všetkým firemným a privátnym klientom poskytujeme v oblasti poistenia komplexný servis. Pomáhame im s auditom existujúcich poistných zmlúv, analýzou rizík, hľadáme pre nich najlepšie dostupné poistné riešenia, poskytujeme im 24 hodinovú asistenciu a preberáme na seba zodpovednosť za likvidáciu poistných udalostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Laurinská 8
81101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Čermáková
E-mail: poslať životopis