Pridať inzerát

Finančný konzultant

GRANDEN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacMesačná odmena pozostáva z viacerých zložiek: z fixnej odmeny, provízií a iných odmien. Viac informácií sa dozviete samozrejme priamo na pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa vlastného portfólia klientov s cieľom zabezpečiť rast produkcie
Akvizícia nových klientov
Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo klientom
Monitoring situácie klientov vrátane navrhovania riešení
Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
Sledovanie prostredia a konkurencie

Garantovaný príjem až do výšky 1 000 € prvých 6 mesiacov
Garantovaný príjem až do výšky 500 € druhých 6 mesiacov
Získateľské a následné provízie
Transparentné a motivačné odmeňovanie
Pomoc pri zriadení vlastnej kancelárie
Legislatívne a ekonomické poradenstvo
Bezplatné školenia a vzdelávanie zo sveta financií
Priateľská a otvorená firemná kultúra

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho pohovoru, kde sa s kandidátom budeme primárne rozprávať o jeho skúsenostiach, predstavách, o jeho doterajšom pôsobení. Budeme sa snažiť vyladiť vzájomné očakávania. Výberový pohovor bude pozostávať z min. 3 kôl, nakoľko chceme s daným kandidátom vybudovať dlhodobé partnerstvo, a preto sa potrebujeme navzájom lepšie spoznať.

Tajomstvo dlhodobo úspešného fungovania našej spoločnosti je uložené v zodpovednom podnikaní a férovom prístupe ku klientom a vlastným obchodníkom.
Do nášho tímu preto hľadáme kolegov, ktorí sa dobre orientujú vo svete financií, sú ambiciózni, pohotoví a zároveň angažovaní, s vysokou mierou obetavosti v prospech klienta. Na oplátku ponúkame seriózny prístup a nadštandardné podmienky so zázemím stabilnej finančnej inštitúcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- Skúsenosť v oblasti poisťovníctva, bankovníctva alebo MLM
- Skúsenosť s prácou s klientami
- Proklientský prístup
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Analytické myslenie
- Zodpovednosť a proaktivita
- Prezentačné a komunikačné schopnosti
- Podnikateľské myslenie

GRANDEN s.r.o. pôsobí na finančnom trhu ako nezávislý sprostredkovateľ poistenia už od roku 2003. Spoločnosť sprostredkuje klientom najvýhodnejšie poistné produkty zodpovedajúce ich potrebám a rizikám. Všetkým firemným a privátnym klientom poskytujeme v oblasti poistenia komplexný servis. Pomáhame im s auditom existujúcich poistných zmlúv, analýzou rizík, hľadáme pre nich najlepšie dostupné poistné riešenia, poskytujeme im 24 hodinovú asistenciu a preberáme na seba zodpovednosť za likvidáciu poistných udalostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Laurinská 210/8
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt