Pridať inzerát

Personalista

Grand Hotel Bachledka****Strachan

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ždiar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tíme kolegu, kolegyňu, ktorý by mi pohohol pri hľadaní nových tvárí do našej rýchlo sa rozrastajúcej spoločnosti. Doteraz som sa o nábor záujemcov staral len ja, keďže mám na starosti aj iné projekty, potrebujem niekoho, kto mi pomôže s časťou mojej práce. Ja pravdaže budem naďalej rád pomáhať a budem vždy k dispozícii. Zmluvy a mzdy nám pripravuje externá firma.
Vašou pracovnou náplňou by bolo:

- Vytváranie novej inzercie na potrebné pozície
- Filtrovanie vhodných uchádzačov
- Dohodovanie osobných pohovorov a určenie správneho termínu stretnutí v súčinnosti s mojím pracovným časom.
- Zabezpečenie podkladov k príprave zmlúv a zabezpečenie komunikácie s externou mzdárkou
- Administrácia dochádzky a príprava podkladov pre externú mzdovú účtovníčku.
- Excel a dáta, počítanie, reporty, štatistiky,
- Zapisovanie do zamestnaneckých kariet, oblečenie, kľúče a poskytnuté pomôcky

- práca v príjemnom prostredí Belianskych Tatier
- možnosť profesionálneho rastu
- lyžovanie a wellness zadarmo
- zľava na služby a aktiviti Strachan Resort
- obedy zadarmo
- cez víkend môžete oddychovať, pracuje sa len v pracovné dni
- ak by sme Vás príležitostne potrebovali mimo pracovných dní, všetko Vám zaplatíme s príplatkami
- koncoročné odmeny
- veľkolepý teambuilding so skvelým personálom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

4 hviezdičkový štýlovo zariadený luxusný hotel v Belianskych Tatrách s wellnessom, bazénom a reštauráciou v celoročne otvorenom stredisku SKI Bachledova. Prvý hotel na Slovensku, ktorý je situovaný priamo na lyžiarskom svahu obklopený panenskou scenériou Belianskych Tatier.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov