Pridať inzerát

Nočná Recepčná/recepčný

Grand Hotel Bachledka****Strachan

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bachledova dolina, Ždiar-Bachledova dolina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 - 1 000 EUR/mesiac- príplatky soboty, nedele, sviatky - nočné príplatky
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chcete v budúcnosti pracovať na recepcii, je to pre Vás jedinečná príležitosť. Veľmi radi Vás zaškolíme, aby ste sa stali platným členom nášho tímu.

Administratívna práca, príprava programov pre hotelových hostí a informačných letákov, spracovanie objednávok, práca v systéme HORES, komunikácia s hosťami, zabezpečenie chodu nočnej recepcie, pomocné práce. Pozícia je vhodná hlavne pre záujemcov, ktorí chcú v budúcnosti pracovať na recepcii, ponúkame možnosť zaškolenia, zdokonalíte si vedomosti, ponúkame kariérny rast.

- ubytovanie a strava zabezpečené
- príplatky za nočné
- zamestnanecká strava
- odmeny a bonusy
- koncoročný teambuilding
- zľavy na využitie služieb v skupine Strachan Group

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

4 hviezdičkový štýlovo zariadený luxusný hotel v Belianskych Tatrách s wellnessom, bazénom a reštauráciou v celoročne otvorenom stredisku SKI Bachledova. Prvý hotel na Slovensku, ktorý je situovaný priamo na lyžiarskom svahu obklopený panenskou scenériou Belianskych Tatier.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grand hotel Bachledka, STRACHAN, s. r. o.
Bachledova dolina
059 55 Ždiar