Pridať inzerát

Kuchár

Grand Hotel Bachledka****Strachan

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ždiar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste presvedčený, že viete variť a chcete si nájsť prácu, kde nebudete otrokom, ale bude Vás práca baviť, napĺňať a dostanete zaplatené podľa dohody? U nás budete varený – pečený. Ak je pre Vás práca hobby, tešíte sa, keď sa Vám darí a ste ochotný s nami rásť, učiť sa novým veciam, spoločne sa podieľať na gastronómii, ktorá lahodí ako oku, nosu tak jazyku a vôbec nemusí byť z michelinskej knihy, my sa tešíme na osobné stretnutie s Vami. Sme rodina, ktorá sa rozrastá a možno sa aj z Vás raz stane šéfkuchár Strachan Resort.
- Príprava raňajkových bufetov
- alla cart počas obedov
- Švédske stoly, alebo alla cart večere

- práca v tíme mladých ľudí
- rodinné pracovné zázemie
- odmeny a bonusy s individuálnym prístupom
- teambuilding
- možnosť využiť zľavy na ponúkané služby
- príplatky za soboty, nedele a sviatky
- možnosť kariérneho rastu
- ubytovanie zabezpečené, obedy zadarmo
- lyžovanie a wellness zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

4 hviezdičkový štýlovo zariadený luxusný hotel v Belianskych Tatrách s wellnessom, bazénom a reštauráciou v celoročne otvorenom stredisku SKI Bachledova. Prvý hotel na Slovensku, ktorý je situovaný priamo na lyžiarskom svahu obklopený panenskou scenériou Belianskych Tatier.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt