Pridať inzerát

Technik dopravného značenia

GRAMES s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja hlavne od skúseností a kvalifikácie pracovníka.
  • Termín nástupu: 1. 4. 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia a údržba vodorovného a zvislého dopravného značenia ako aj špeciálnych povrchových úprav, obsluha strojov dopravného značenia. Znalosť obsluhy značkovacích strojov Hofmann vítaná.

Trvalý pracovný pomer, stravné lístky, zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť profesného rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2021 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz skupiny C, E výhodou

Spoločnosť Grames s.r.o., je komplexným dodávateľom v oblasti dopravného staviteľstva. Prioritným poslaním spoločnosti je zaistenie čo najvyššej bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky. Používame najmodernejšie technológie, postupy a predovšetkým vďaka dlhoročným skúsenostiam sa výrazne podieľame na výstavbe bezpečnej siete diaľnic a ciest nielen na Slovensku, ale aj v ČR.
www.znackymorava.cz

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vlčie hrdlo 324/90
82107 Bratislava

Kontakt