Pridať inzerát

Manuálny tester s nemeckým jazykom

Grain Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacgarantovaný 13. plat, možný 14. plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš aktívne nemecký jazyk?
Máš základné znalosti v oblasti poistenia?
Zaujímaš sa o informačné technológie a chcel by si naštartovať svoju kariéru práve v tejto oblasti?
Ak áno, neváhaj a daj nám o sebe vedieť a pošli nám svoj vypracovaný životopis v nemeckom jazyku (ak máš predchádzajúce pracovné skúsenosti, uveď okrem pozície aj náplň práce, úlohy, nástroje, poprípade technológie, s ktorými si pracoval/a.

- garantovaný 13. a 14. plat
- prítomnostná prémia vo výške 110 EUR mesačne
- príplatok na dieťa vo výške 25 EUR mesačne
- kvalifikačná prémia vo výške 60 EUR mesačne
- flexibilný pracovný čas
- pracovná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú
- stravné vo výške 6 EUR
- uvítací balíček pre nového zamestnanca
- interné jazykové kurzy nemeckého jazyka v rámci pracovného času plne hradené zamestnávateľom vrátane skúšky Goetheho Inštitútu
- darčekové poukážky
- príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
- e-learningové vzdelávanie
- celoročné úrazové zdravotné poistenie
- pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. - vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň, výlety
- rôzne športové aktivity
- akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš a mnoho ďalších benefitov

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces prebieha online formou.

!Svoj životopis nám pošli v nemeckom jazyku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT, poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponuka je vhodná aj pre úplných začiatočníkov v oblasti testovania.

Čo od teba očakávame:
- aktívna znalosť nemeckého jazyka je K.-o. kritérium - úroveň B2 - C1
- základné znalosti v oblasti poistenia
- IT afinita (skúsenosť s testovaním softvéru výhodou) alebo skúsenosť v IT
- ostatné ťa spoločnosť naučí a podporí ťa v tvojej ďalšej kariére a certifikácii

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov