Pridať inzerát

Inžinier kvality pre vývoj Softvéru/Systému (R&D)

Grain Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť so zabezpečením kvality SW alebo testovaním SW v oblasti automotive? Zaujímate sa o E-Mobilitu? Potom hľadáme Vás.

Náplň práce:
• Zabezpečenie kvality pri vývoji systému a softvéru v komplexných mechatronických vývojových projektoch
• Plánovanie a vykonávanie kvalitatívnych aktivít na zabezpečenie požadovanej úrovne podľa noriem, napr. Automotive SPICE®
• Definovanie a posudzovanie kvalitatívnych postupov ako aj implementácia plánov kvality
• Vykonávanie interných revízií, hodnotení a auditov so zameraním na procesy vývoja softvéru

• 13./14. plat
• jazykový príplatok
• odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
• príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
• príspevok na jazykové vzdelávanie
• zaujímavý sociálny program
• stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
• kompletný program zaškolenia
• sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
• 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba s možnosťou využitia home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností. Od roku 2019 pôsobí na projektoch v oblasti e-mobility.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, elektrotechnika, strojárstvo, informatika alebo fyzika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti so zabezpečovaním kvality procesov vývoja systémov a softvéru
• Skúsenosti s auditovaním vývojových procesov podľa požiadaviek
• Znalosť noriem ISO 9001:2015, Automotive SPICE®, CMMI alebo podobných pre vývoj softvérových produktov
• Skúsenosti ako tester softvéru a základné znalosti funkčnej bezpečnosti (ISO26262)
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
• Nemecký jazyk je výhodou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov