Pridať inzerát

HR Business Partner

Grain Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: január 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• implementuje HR procesy do všetkých stupňov riadenia
• zabezpečuje jednotnú komunikáciu, interpretáciu a realizáciu HR procesov
• flexibilne reaguje na dianie na pridelených pracoviskách
• podporuje riadiacich zamestnancov všetkých stupňov riadenia v účinnej realizácii HR procesov
• komunikuje so zástupcami zamestnancov a rieši vzniknuté situácie
• zabezpečuje proces International Transfers vzhľadom na koncernové smernice
• dohliada na správne prideľovanie pohyblivých zložiek mzdy
• rieši témy pracovnej disciplíny na zverených pracoviskách
• koordinuje prípadné presuny personálu na zverených pracoviskách

• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Každoročná valorizácia miezd
• 13. a 14. plat
• Doplnkové dôchodkové poistenie 3%
• Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
• Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
• Ocenenie najlepších zamestnancov
• Ďalšie finančné bonusy
• Flexibilný pracovný čas pre THP pozície
• Pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• Zdravotná starostlivosť v zdravotníckom stredisku spoločnosti
• Masážne pracovisko
• Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
• Športové a kultúrne podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je celosvetový líder medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel, ktorého portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

• ukončené VŠ vzdelanie I., príp. II. stupňa
• aktívna znalosť anglického, príp. nemeckého jazyka podmienkou, min. úroveň B2
• znalosť práce v MS Office, SAP výhodou
• profesijná prax a skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov podmienkou
• praktické skúsenosti s aplikovaním Zákonníka práce a pracovného práva podmienkou
• komunikatívnosť, prezentačné zručnosti
• schopnosť samostatne vyhodnotiť a riešiť vzniknuté problémy
• zodpovednosť
• zmysel pre tímovú prácu
• flexibilita
• odolnosť voči stresu

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov