Pridať inzerát

Java vývojár s kotlinom

Grain Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy záleží od skúseností a profesionality kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· zakonzervovanie starých vyvinutých riešení
· návrh a implementácia nových riešení postavených na Kotline
· zmeny vo funkcionalitách funkčnej mobilnej aplikácie a celkový rozvoj

• pružný pracovný čas – možnosť 100% HO
• firemné akcie, TB v Tatrách
• stredná rodinná firma cca 50 zamestnancov
• príjemný kolektív

Obsadzujeme mediora alebo seniora na vývoj nového riešenia postaveného na zelenej lúke s novou technológiou pre päť aktuálnych aplikácií a to: pre maloobchod a služby, mobilný čašník, gastro prevádzky, sezónny predaj a zapožičanie, mobilný predaj.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť vyvíja komplexné pokladničné riešenia určené pre malé a stredné firmy, ktoré v sebe zahŕňajú : eKasu pokladnicu, eKasu tlačiareň, integrovaný platobný terminál, portál pre online pre-hľad a nastavenia. Do budúcnosti spoločnosť plánuje aj vernostné programy a ďalší rozvoj aplikácií. Spoločnosť aj pre malé firmy prináša výhody korporátnych riešení, mnohé aj v cene zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Kotlin - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Jira - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

2

· Skúsenosti s JAVA, Kotlin a Git,.
· AJ výhodou
· Skúsenosti z kasového pozadia sú vítané nie sú podmienkou
· Samostatne pracujúci
· Zodpovedný
· Flexibilita

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Murgašová
Tel.: +421903488280
E-mail: poslať životopis