Pridať inzerát

.NET developer

Grain Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna. Radi budeme o Vašich platových predstavách diskutovať.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj delivery projektov pre klientov spoločnosti, ktoré sú v rôznej fáze spracovania
• návrh riešenia (niekedy aj analýza), implementáciu (dodržiavanie konvencií, štandardov a princípov; unit testy; krokovanie zmeneného kódu a pod.) až po odovzdanie (v požadovanej kvalite a v dohodnutom čase)

• stabilná práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zaujímaví komerční zákazníci zo Slovenska a zahraničia
• vzdelávanie (možnosť absolvovať certifikácie PearsonVue, Cistrix, Microsoft a pod.)
• možnosť práce z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti IT.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

SW development

Počet rokov praxe

2

• .NET Core/.NET - pokročilý
• Angular/Typescript - pokročilý
• HTML, CSS - stredne pokročilý
• MS SQL, PostgreSQL - stredne pokročilý
• GIT
• AJ pasívne
• komunikačné schopnosti

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jarčušková
E-mail: poslať životopis