Pridať inzerát

Frontend developer

Grain Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacfinančné odmeny 2krát ročne; pri spolupráci na SZČO/s.r.o. je mzda ekvivalent ku hrubej mzde
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj frontendu vo VueJS na vlastných existujúcich a nových projektoch v tíme 5 developerov
• metodika vývoja – Scrum, Kanban
• pri vývoji sa dbá na čistý a udržateľný kód
• projekty sú cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním (v závislosti od projektov využívajú Jenkins, Docker, Kubernetes a pod.)

• nadštandardné finančné ohodnotenie
• práca na vlastných projektoch spoločnosti
• práca s modernými technológiami
• pružná pracovná doba
• možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov, kariérny rast
• možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
• kurzy angličtiny priamo vo firme
• práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších akcií
• prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutinách

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Slovenská spoločnosť, založená v roku 2013 za účelom poskytovania služieb v oblasti výkonnostného marketingu, affiliate marketingu, direct SMS, direct mailing a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vue.js - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• pokročilá znalosť Vue.js ALEBO pokročilá znalosť iného JS frameworku ako Angular/React a nepochybný záujem programovať vo Vue.JS
• veľmi dobrá znalosť JavaScriptu a aspoň základy TypeScriptu
• skúsenosť s CSS preprocesormi (SASS)
• praktická skúsenosť v rámci komunikácie s API
• znalosť pojmov ako WebPack, NPM, Docker, Git

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Jarčušková
E-mail: poslať životopis