Pridať inzerát

PHP developer

Grain Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – najväčšiu mediálnu spoločnosť na Slovensku – hľadáme nového člena Digitálneho tímu na pozíciu Senior Backend Developer, ktorý bude pracovať na zaujímavých projektoch z mediálneho priemyslu.

Ideálny kandidát na túto pozíciu by mal byť:
• doma v PHP (7.2+) a mať záujem o technológie okolo PHP
• mať skúsenosti s PHP frameworkom ako Symfony, Zend, alebo Laravel
• mať znalosť základných štandardov ako REST, Oauth2
• rozoznávať Patterny/Antipatterny v relačnej databáze, poznať normalizáciu
• mať aspoň základnú znalosť s dokumentovou DB ( napr. MongoDB)
• poznať ORM / ODM (napr. Doctrine, Eloquent ...)
• pracovať v súlade so SOLID princípmi
• rozumieť OOP na úrovni základných návrhových vzorov
• rozoznávať Patterny/Antipatterny a chápať princípu Compositon-over-Inheritance
• poznať 12-factor app štandardy a byť cloud-positive
• vedieť, aký je rozdiel medzi microservices architektúrou a monolitom a vedieť si obhájiť použitie jednej alebo druhej

Okrem spomenutého by mal kandidát spĺňať aj nasledovné:
• práca s composer-om
• skúsenosti s GIT
• skúsenosti s Docker kontajnermi
• záujem aj o beh aplikácie v infraštruktúre
• aspoň základná znalosť Linuxu

• možnosť sebarealizácie
• profesionálny rozvoj
• prácu v priateľskom tíme
• prácu z domu, no s pravidelným chodením na tímové porady
• príspevok na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare
• príspevok na MultiSport kartu
• bicykláreň so sprchovou
• služobný mobil aj na súkromné účely
• program Kolega odporúča kolegu
• VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max
• zľavy z ročného predplatného našich titulov
• relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy
• káva, čaje a barely s vodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Našim klientom je najväčšia mediálna spoločnosť na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý

Počet rokov praxe

PHP development
3

Symfony (PHP framework) - expert
PHP - expert
OOP - expert
API (REST API) - expert
GIT – pokročilý

Grain Slovakia is a member of the international Anxo Group that provides services in the area of system integration and outsourcing of IT and HR solutions.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grain Slovakia
Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava