Pridať inzerát

Office Manager

Grain Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme prestížna personálna agentúra s partnerským prístupom, službami na najvyššej úrovni a s poznaním, že najväčšou hodnotou vo svete technológií sú ľudia.V našej firme si najviac ceníme profesionalitu, pracovitosť a usilujeme sa o najvyššiu úroveň personálnych služieb. Pracujeme v príjemnom business prostredí v priestrannej kancelárii s vynikajúcou kávou.

Do nášho tímu hľadáme nového člena na pozíciu Office Manager. Hľadáme zodpovedného, samostatného a dynamického kolegu, ktorý zvládne starostlivosť o chod našej kancelárie a všetkých ľudí v nej.

Náplň práce:
• Kompletizácia podkladov k spracovaniu miezd
• Support zamestnancov v oblasti personalistiky
• Zastrešenie fakturačného procesu
• Návrh a tvorba pracovných zmlúv
• On-boarding nových zamestnancov
• Komunikácia s úradmi a inštitúciami (soc. poisťovňa, zdravotné poisťovne, UPSVaR)
• Zadávanie a aktualizácia údajov o dodávateľoch a odberateľoch do informačného systému
• Nahrávanie a príprava prevodných príkazov
• Skenovanie, zakladanie zmluvných a iných dokumentov
• Práca s interným informačným systémom
• Kontrola, spracovanie a odsúhlasenie dochádzky s vedúcimi zamestnancami
• Zabezpečenie hospodárenia s kancelárskymi potrebami firmy
• Zabezpečenie školení oblasti BOZP
• Riešenie všetkých poistných udalosti
• Kompletizácia podkladov k vyúčtovaniu pracovných ciest
• Spolupráca pri tvorbe a implementácii vnútorných predpisov
• Zodpovednosť za všetky vykonávané činnosti vyplývajúce z platných vnútorných predpisov a z popisu pracovných činností
• Neustále zvyšovanie svojej odbornej spôsobilosti
• Asistencia vedeniu spoločnosti
• Vykonávanie pridelených úloh podľa požiadaviek nadriadeného

• výhody menšej spoločnosti (možnosť prispôsobiť si pracovné prostredie, procesy a štýl práce),
• možnosť vo veľkej miere prispieť k budovaniu dobrého mena našej spoločnosti a silného postavenia našej značky na pracovnom trhu, možnosť úzko spolupracovať s TOP IT spoločnosťami na Slovensku,
• podpora vzdelávania a profesionálneho rastu
• Multisport karta
• "500€ flex benefit" na kultúrne aktivity, vzdelávanie a príspevok na dopravu
• kurzy anglického jazyka priamo na pracovisku
• služobný notebook a mobil aj na súkromné účely,
• každý pondelok a piatok home-office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť Grain Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2009. Je členom medzinárodného zoskupenia Anxo Group GmbH, ktoré už viac ako 20 rokov pôsobí v oblasti IT a HR služieb. Je zastúpené v 7 krajinách CEE regiónu. Sme silným partnerom pre spoločnosti z oblasti IT, telekomunikačného a finančného sektora.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne aj ústne)
• MS Office balík – pokročilý
• time management
• flexibilita

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov