Pridať inzerát

Production support administrator

Grafton Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 3 500 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou na tejto pozícii je aktivovať služby a poskytovať ich klientom a užívateľom v čo najkratšom čase, automatizovať procesy a odstraňovať manuálne úlohy pre klientov ako sú finančné inštitúcie, sprostredkovatelia platieb alebo dodávatelia integrovaného softvéru.

Zodpovednosti:
- Poskytovať podporu administrácie aplikácií pre aplikáciu digitálnych portálov
- Podpora riešenia incidentov (riešenie problémov, oprava), riadenie incidentov v rámci definovaných SLA, hľadanie riešení problémov v spolupráci s rôznymi tímami
- Implementácia zmien do všetkých podporovaných prostredí
- Účasť na projektoch migrácie pre zavedenie nového klienta
- Správa kapacity a výkonu pre aplikácie
- Udržiavanie prevádzkových postupov a dokumentácie

- home office (2x týždenne), flexibilný pracovný čas
- výročné a ročné bonusy
- preplácaná PN
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- Multisport karta, stravná karta, Diners karta a Bratislavská mestská karta
- DDS, životné poistenie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

spoločnosť poskytujúca služby finančných technológií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Jenkins a Rundeck
- Databáza Oracle
- AppDynamics & Splunk na monitorovanie serverov.
- Praktické skúsenosti s SQL jazykom a Unix/Linux príkazmi
- skúsenosti s Java 8 výhodou

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.