Pridať inzerát

Finance Teamleader

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 3 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už predošlú skúsenosť s finančným controllingom, reportingom či účtovníctvom? Ovládaš angličtinu na úrovni B2? Máš aj skúsenosti s vedením ľudí a vedel by si niekoľko krát týždenne dochádzať do Malaciek?

Náplň práce:
- Vedenie a dohľad nad menším účtovníckym tímom
- Uzatváranie, vykazovanie a prezentácia prevádzkových výsledkov
- Poskytovanie finančných analýz a reportov
- Spolupráca na projektoch súvisiacich s automatizáciou a robotizáciou v oblasti financií
- Účasť na ročnej uzávierke a podpora ročnými účtovnými závierkami (IFRS, SK GAAP)
- Účasť a príprava forecast/budget reportov
- Projektový manažment

- 13. plat
- 5 dni dovolenky navyše
- Možnosť HO
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na dopravu
- Vernostné bonusy
- Príspevok na 3.pilier
- Zamestnanecká zľava na produkty

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Minimálne 3 roky skúsenosť v oblasti finančného controllingu, reportingu či účtovníctva
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Skúsenosti s vedením ľudí
- Vysokoškolské vzdelanie ( I. alebo II.stupeň)
- znalosť IFRS, SK GAAP

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.