Pridať inzerát

Senior Oracle Engineer/admin

Grafton Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s nasadzovaním, administráciou a ladením enterprise Oracle databáz? Máte záujem o prácu na väčšom projekte pre zahraničného klienta?
Nehľadajte ďalej a ozvite sa nám.

Náplňou Vašej práce bude:

- mítingy a workshopy s klientom, kde sa preberajú požiadavky, výzvy a riziká
- vývoj technického riešenia v spolupráci s inými technologickými tímami
- Dokumentácia v súlade s nastavenými procesmi
- riešenie incidentov, ktoré narušujú operáciu/dostupnosť databáz , troubleshooting
- ladenie komplexných queries
- podpora databázového tímu (updates, patching)
- automatizácia rutinných činností

- preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy
- 3dni extra dovolenky
- flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office
- kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji
- vzdelávanie, tréningy a školenia
- kafeteria- s možnosťou vytvoriť si budget na základe vašich preferencií
- odmeny za znalosť/využívanie nemeckého jazyka (až do 400€ mesačne)
- multisport karta
- sick days

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT konzultantská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- 3-5 rokov skúseností s prácou s Oracle databázami. Certifikácia výhodou
- skúsenosti s diagnostikou, ladením výkonu a pamäte v Oracle 12c
- znalosť OEM Grid Control 12c
- znalosti RAC management utilities - srvctl & crctl utilities
- základná znalosť Linux a UNIX
- Ansible, shell scripting výhodou
- znalost iných DB systémo ako Sybase alebo MySQL bude výhodou
- pokročilá znalosť angličtiny, nemčina výhodou

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.