Pridať inzerát

Elektrotechnik na údržbu

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulej prevádzky, údržby a modernizácie výrobného / nevýrobného zariadenia oddelenia, riešenie technických problémov výrobných zariadení
- zvyšovanie produktivity a kvality s ohľadom na dodržiavanie bezpečnostných zásad a minimalizáciu nákladov
- príprava návrhov projektov a plánov údržby a riadenie realizácie projektov
- vyhodnocovanie, analyzovanie a uzatváranie výsledkov údržby opráv, prestojov, spotreby náhradných dielov
- spolupráca s dodávateľmi pri spúšťaní technológií

- 13. a 14. mzda
- zabezpečenie dopravy v rámci Žilinského kraja
- pružný pracovný čas
- práca s najmodernejšími technológiami
- osobné hodnotenie (0 až 15% zo základnej mzdy)
- výrobný bonus každý štvrťrok
- systém Cafetéria

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- VŠ elektrotechnika, mechatronika, strojárstvo
- znalosti z oblastí elektrotechnických a mechanických častí strojov
- čítanie elektrotechnickej a mechanickej dokumentácie
- el. vyhláška §21 a vyššie
- práca s PC, SAP systémom výhodou
- znalosti PLC, NC, Hydrauliky, Pneumatiky, Senzoriky výhodou
- pracovitosť, manuálne zručnosti, organizácia práce
- ochota pracovať nadčas, učiť sa, vzdelávať sa

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.