Recruitment consultant zodpovedný za personálnu agendu a recruitment

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš zodpovedný za svojich pridelených zamestnancov pre ktorýych budeš pripravovať pracovné zmluvy, dodatky, podklady na mzdy a podobne. Rovnako sa budeš starať o nábor na pridelené pracovné pozície a komunikáciu s klientmi.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Aktívny nábor zamestnancov na otvorené pracovné pozície (selekcia CVs, práca s našou databázou a inými náborovými nástrojmi, vedenie pracovných pohovorov a ich odporúčanie ku klienom),
- Príprava pracovných dokumentov, zmlúv a dodatkov pre dočasne pridelených zamestnancov,
- Príprava podkladov na spracovanie miezd, úzka spolupráca so mzdovým oddelením,
- Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením,
- Denné riešenie otázok a požiadaviek dočasne pridelených zamestnancov týkajúcich sa dokumentov, miezd, dochádzky, dovoleniek a iných pracovnoprávnych záležitostí.

Ponúkame nasledovné BENEFITY:

- Finančné bonusy v závislosti od výkonu a kvality práce - vyplácané na mesačnej báze
- Možnosť občasnej práce z domu po zapracovaní
- 2 sick days/rok
- Dovolenka navyše
- Tréningy a školenia
- Podpora jazykového vzdelávania
- Multisport karta
- Cafeteria

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie
- Anglický jazyk (B2) - komunikácia s kandidátmi aj klientami na dennej báze
- Pozornosť na detail - potrebná pri príprave pracovných dokumentov, spracovaní podkladov na mzdy,
- Znalosť pracovnoprávnej dokumentácie a znalosť Zákonníka práce sú VÝHODOU, nie podmienkou,
- Flexibilita a pracovné nasadenie - náš svet je dynamický, veci sa rýchlo menia a hľadáme niekoho, kto sa dokáže rýchlo prispôsobiť a promptne reagovať,

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.