Pridať inzerát

Projektový koordinátor

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte predošlú skúsenosť s projektovým manažmentom a poznáte oblasť supply chain, toto je príležitosť pre Vás! Na pozícii projektového koordinátora budete mať možnosť samostatne pracovať na projektoch, vylepšovať supply chain procesy, či využívať anglický jazyk.
Aké ďalšie aktivity Vám rola projektového koordinátora prinesie?

- Zber a analýza potrebných dát
- Príprava projektovej dokumentácie
- Spolupráca s ďalšími tímami a expertmi v rámci konkrétneho projektu
- Vývoj a zavádzanie nových systémov a nástrojov s cieľom zefektívniť procesy v logistike a plánovaní

- 13. plat vyplacany 1/2 leto +1/2 december
- vykonnostny bonus podla vysledkom jednotlivca a vysledkov firmy
- zivotne poistenie a zdravotna starostlivost
- sick days, moznost HO, 25 dni dovolenky pre vsetkych
- HENKEL shop- vysoke zlavy an ich produkty
- HEnkel skolka
- skolenia, firemne udalosti
- referal bonus, cafeteria

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Na pozíciu Vás veľmi radi zvážime, ak spĺňate nasledovné body:

- Predošlá skúsenosť s projektovým manažmentom (ideálne v oblasti supply chain/alebo znalosť supply chain procesov)
- Anglický jazyk na úrovni B2 - budete komunikovať s kolegami, nadriadenými a ďalšími partnermi
- Predošlá skúsenosť s analýzou dát VEĽKOU VÝHODOU
- pokročilá znalosť MS PowerPoint a MS Excel (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie)
- analytické zmýšľanie a schopnosť prioritizovať si úlohy
- organizačné zručnosti

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.