Pridať inzerát

Elektromontér vo výrobnej spoločnosti

Grafton Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 236 - 1 240 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- montáž elektropanelov
- oživovanie strojov
- testovanie strojov
- nahrávanie programov do strojov
- údržba a oprava elektrických zariadení podľa potreby

* 13. plat
* nadčasy preplácané nad rámec zákonníka práce
* príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR)
* príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - do 250 eur mesačne počas dvoch rokov
* príspevok na regeneráciu pracovnej sily
* vlastná kuchyňa a jedáleň (zabezpečenie raňajok a obedov)
* nápojový program na pracovisku
* bohatý sociálny program a firemné aktivity
* príspevky pri pracovných jubileách
* spoločenské akcie a akcie pre deti zamestnancov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Elektrotechnické vzdelanie
- Vlastník vyhlášky §22 - podmienkou
- Práca na 2 zmeny

Viac info radi poskytneme na tel.č.: 0902 909 285

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.